Asp.net Fancybox Postback Problemi.

Merhabalar;

Bu günkü yaşamış olduğum bir problemi yazmak istedim. Geliştirmiş oluğumuz  proje üzerinde Fancybox kullanıyorduk ve proje gereği Fancybox içinde bir buton ile güncelme yapmamız gerekti ancak bu işlem standart Fancybox ayarları ile yapılamadı o yüzden Fancybox içinde aşağıdaki düzenlemeyi yapmamız gerekti.

Fancybox Js içindeki.

Bu kodu Aşağıdaki gibi düzenliyoruz.

Artık Fancybox Postback işlemi tamamlanmış oldu.

Umarım yararlı olur.

İyi Çalışmalar.

Ahmet KAYAR.

Sohbete katılın

3 yorum

  1. merhabalar ben buna benzer bi işlem yaptırmak istiyorum fancybox da ancak bu işimi görmedi ben fancy box a kayıt listeleme diye bi sayfa cektım bu sayfa içinde adı soyadı ve tc kımlık numarasını alarak verı tabanından bi arama işlemi yaptırmak istiyorum ancak bilgileri girdikdn sonra textboxlara ara düğmesine basınca fancybox devre dışı oluyor fancybox a cagırmıs oldugum sayfaya gıdıyor bu işlemi nasıl fancyboxda yapabilirim yardım edermisiniz.

  2. Hello pal, thanks for the scrpit its greatly appreciated ive been struggling with this for some time. I still cant get the width to resize even after commenting this line out of the scrpit.if (docScrollWidth && docOffsetWidth) docHt = Math.max(docScrollWidth, docOffsetWidth);Do you have any ideas? also, i want to send scrolling=’no’ to the parent.fancybox. any clues?THANKS!!!!!!!

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir