"Enter"a basıp içeriğe geçin

Altın Çilek Hapı Sahtekarlığı

Merhaba Arkadaşlar bu gün sizlere altın çilek ürünün aslında çok yararlı bir ürün olmasına rağmen bunun nasıl istismar edildiğinden bahsetmek istiyorum.

Altın Çilek Doğru olarak Meyvesi yendiği taktirde çok faydalı ve insanın metobolizmasını düzenleyen ve sağlıklı bir vücüt yapısına sahip olasına olanak tanıyan bir meyvedir. Ancak biz Türk Milleti her zamanki olduğu gibi herşeyin bir çakmasını yaptığımız gibi altın çileğin tablet, hap gibi altın çilek özü bulunduğu idda edilen ancak hiç bir şekilde içersinden altın çilek üzü bulunmayan ürünler ürettim satmaya başladı insan hayatı bu kadar kolaymış gibi çok insanın sağlıyla oynandı. Tavsiyem bu tip hap ve benzeri şeyleri kullanmayın her zaman olduğu gibi her şeyi özü güzeldi. Gerçeği yani yaş meyvesini alın kurutulmuş meyvesini alın ama gidipte hapını ve kapsunulu anlamayın sağlını tehlikeye atmayın.

Altın Çileğin Yaş Halini Temin Etmek ve Altın Çilek İle ilgili bilgi almak için tıklayınız.

Ahmet KAYAR

4 Yorum

  1. Bu bilgilendirici yazın için teşekkürler. Ahmet çok haklısın herşeyin gerçeği en sağlık ve en güzelidir.

  2. Rica ederim Cemal. Bu Konuda herkesin duyarlı olması gerek bence.

  3. Ahmet cok haklisin insanlarin bu hataya dusmemesi lazim. Kesinlikle tavsiye etmiyorum 🙁

  4. Ancak bizim insanımız her zaman olduğu gibi kolay ya ve basit işe baktığı için her zaman bu hataya düşeceklerdir bence sonuçlarını düşünmeden yapılan her adım her zaman hüsranla sonuçlanacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir